Oneworldshop ile Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ve Hindistan'da alışveriş bir tık uzağınızda!

Oneworldshop ile Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ve Hindistan'da alışveriş bir tık uzağınızda!

 

Bulunduğunuz yerde istediklerinizi bulamıyor musunuz?

OneWorldShop.net' i denediniz mi?
Kendinize ait Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ve Hindistan adresleri ile orada yaşıyormuş gibi alışveriş yapın! Dünya'nın lider markalarındaki fiyatları karşılaştırın ve kendinize uygun olanı bulun. Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ve Hindistan'dan en kaliteli ürünleri satın alırken online alışveriş sayesinde zamandan ve paradan kar edin.
 

 

Üstelik 31 Aralık 2018'e kadar ücretsiz üyelik ve taşıma ücretinde %20 oranında indirim!

 

Hemen üye olmak için; 

oneworldshop.net

 

Neden Oneworldshop?
Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ve Hindistan'daki mağazaların bir kısmı Türkiye’ye gönderim yapmadıkları için OneWorldShop tarafından size sunulan Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong veya Hindistan adresinize hızlı, güvenli ve ekonomik yoldan sipariş verebilirsiniz.

 

Oneworldshop Adresimi Nasıl Kullanırım?
Her alışverişinizde, teslimat adresi olarak Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ya da Hindistan adresinizi kullanın. 

 

Paketlerimin varıp varmadığını nereden öğrenirim?
Siparişlerinizi Oneworldshop.net üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Paketleriniz, Oneworldshop adresinize ulaşır ulaşmaz ise Oneworldshop otomatik olarak, paketinizin alındığına dair size e-posta göndermektedir.

 

Hangi sitelerden güvenli alışveriş yapabilirim?
Oneworldshop.net sitesinde uluslararası kredi kartlarını kabul eden ve ihtiyaç duyduğunuz online alışveriş güvenliğini sağlayan Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ve Hindistan'ın ünlü mağazalarının listesini kategoriler halinde bulabilirsiniz.

 

Oneworldshop, sevkiyat ve gümrük masraflarını nasıl fatura edecek?
Oneworldshop, paketinizin ağırlığına bağlı olarak bütün sevkiyat masraflarını kredi kartınıza fatura eder. Gümrük masrafları da yine kredi kartınıza yansıtılır. Bu masraflar, her ülkenin kendi yasal düzenlemelerine göre değişkenlik göstermektedir.

 

Paketin boyutsal ağırlığı ne zaman uygulanıyor ve nasıl hesaplanıyor?
Belirli durumlarda, paketinize gerçek ağırlığından daha fazla olan boyutsal ağırlık uygulanır. Böyle bir durumda, ulaşım masraflarını hesaplamak için, aldığımız kutunun boyutlarını dikkate almak gerekir. Hesaplama yapmak için Oneworldshop.net'i ziyaret edebilirsiniz.

 

Paketlerim sigortalı mıdır?
Evet. OneWorldShop, paketlerinizi ilk 200$'a kadar ek ücret olmadan sigortalar. Bu miktardan sonra, en fazla 2500$'a kadar, OneWorldShop her ek 100$ için, 2$ ekler.

 

Sevkiyat süresi nedir?
Sevkiyat süresi, paketinizin Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ya da Hindistan adresinize ulaşmasından sonra, 4 ile 5 gün arasında değişmektedir.

 

Paketimi nasıl takip edebilirim?
Paketinizi istediğiniz zaman, sadece Oneworldshop'a giriş yaparak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, paketinizin Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong veya Hindistan'a varışı, gönderimi ve teslimata hazırlanması konularında Oneworldshop tarafından daima haberdar edileceksiniz.

 

Oneworldshop sistemi üzerinde gösterilmeyen websitelerinden de alışveriş yapabilir miyim?
Vergiden muaf adresinizi ve suite numaranızı dağıtım adresi olarak verdiğiniz sürece, Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ve Hindistan'da istediğiniz güvenli websitesinden alışveriş yapabilirsiniz